Webnode
  III.C třída muži ( ročník 2016)    
       
1. kolo  ( 1. ) 7.8.2016 17:00    
2016625A2C0101 KEN Veselí n. M. - Sokol Radějov NE 7.8.2016 17:00
2016625A2C0102 Hrubá Vrbka - Tvarožná Lhota SO 6.8.2016 17:00
2016625A2C0103 Sokol Petrov - FK Suchov NE 7.8.2016 17:00
2016625A2C0104 Sokol Louka - SK Sudoměřice NE 7.8.2016 10:15
2016625A2C0105 Moravský Písek - Kor. Velká n.V. B NE 7.8.2016 17:00
2016625A2C0106 Sokol Hr. Lhota B - Nová Lhota SO 6.8.2016 17:00
2. kolo  ( 2. ) 14.8.2016 17:00    
2016625A2C0201 Sokol Radějov - Nová Lhota NE 14.8.2016 17:00
2016625A2C0202 Kor. Velká n.V. B - Sokol Hr. Lhota B NE 14.8.2016 10:00
2016625A2C0203 SK Sudoměřice - Moravský Písek NE 14.8.2016 17:00
2016625A2C0204 FK Suchov - Sokol Louka NE 14.8.2016 10:15
2016625A2C0205 Tvarožná Lhota - Sokol Petrov NE 14.8.2016 17:00
2016625A2C0206 KEN Veselí n. M. - Hrubá Vrbka NE 14.8.2016 17:00
3. kolo  ( 3. ) 21.8.2016 16:30    
2016625A2C0301 Hrubá Vrbka - Sokol Radějov SO 20.8.2016 16:30
2016625A2C0302 Sokol Petrov - KEN Veselí n. M. NE 21.8.2016 16:30
2016625A2C0303 Sokol Louka - Tvarožná Lhota NE 21.8.2016 10:15
2016625A2C0304 Moravský Písek - FK Suchov NE 21.8.2016 16:30
2016625A2C0305 Sokol Hr. Lhota B - SK Sudoměřice SO 20.8.2016 16:30
2016625A2C0306 Nová Lhota - Kor. Velká n.V. B NE 21.8.2016 16:30
4. kolo  ( 4. ) 28.8.2016 16:30    
2016625A2C0401 Sokol Radějov - Kor. Velká n.V. B NE 28.8.2016 16:30
2016625A2C0402 SK Sudoměřice - Nová Lhota NE 28.8.2016 16:30
2016625A2C0403 FK Suchov - Sokol Hr. Lhota B NE 28.8.2016 10:15
2016625A2C0404 Tvarožná Lhota - Moravský Písek NE 28.8.2016 16:30
2016625A2C0405 KEN Veselí n. M. - Sokol Louka NE 28.8.2016 16:30
2016625A2C0406 Hrubá Vrbka - Sokol Petrov SO 27.8.2016 16:30
5. kolo  ( 5. ) 4.9.2016 16:00    
2016625A2C0501 Sokol Petrov - Sokol Radějov NE 4.9.2016 16:00
2016625A2C0502 Sokol Louka - Hrubá Vrbka NE 4.9.2016 10:15
2016625A2C0503 Moravský Písek - KEN Veselí n. M. NE 4.9.2016 16:00
2016625A2C0504 Sokol Hr. Lhota B - Tvarožná Lhota SO 3.9.2016 16:00
2016625A2C0505 Nová Lhota - FK Suchov NE 4.9.2016 16:00
2016625A2C0506 Kor. Velká n.V. B - SK Sudoměřice NE 4.9.2016 10:00
6. kolo  ( 6. ) 11.9.2016 16:00    
2016625A2C0601 Sokol Radějov - SK Sudoměřice NE 11.9.2016 16:00
2016625A2C0602 FK Suchov - Kor. Velká n.V. B NE 11.9.2016 10:15
2016625A2C0603 Tvarožná Lhota - Nová Lhota NE 11.9.2016 16:00
2016625A2C0604 KEN Veselí n. M. - Sokol Hr. Lhota B NE 11.9.2016 16:00
2016625A2C0605 Hrubá Vrbka - Moravský Písek SO 10.9.2016 16:00
2016625A2C0606 Sokol Petrov - Sokol Louka NE 11.9.2016 16:00
7. kolo  ( 7. ) 18.9.2016 15:30    
2016625A2C0701 Sokol Louka - Sokol Radějov NE 18.9.2016 10:15
2016625A2C0702 Moravský Písek - Sokol Petrov NE 18.9.2016 15:30
2016625A2C0703 Sokol Hr. Lhota B - Hrubá Vrbka SO 17.9.2016 15:30
2016625A2C0704 Nová Lhota - KEN Veselí n. M. NE 18.9.2016 15:30
2016625A2C0705 Kor. Velká n.V. B - Tvarožná Lhota NE 18.9.2016 10:00
2016625A2C0706 SK Sudoměřice - FK Suchov NE 18.9.2016 15:30
8. kolo  ( 8. ) 25.9.2016 15:30    
2016625A2C0801 Sokol Radějov - FK Suchov NE 25.9.2016 15:30
2016625A2C0802 Tvarožná Lhota - SK Sudoměřice NE 25.9.2016 15:30
2016625A2C0803 KEN Veselí n. M. - Kor. Velká n.V. B NE 25.9.2016 15:30
2016625A2C0804 Hrubá Vrbka - Nová Lhota SO 24.9.2016 15:30
2016625A2C0805 Sokol Petrov - Sokol Hr. Lhota B NE 25.9.2016 15:30
2016625A2C0806 Sokol Louka - Moravský Písek NE 25.9.2016 10:15
9. kolo  ( 9. ) 2.10.2016 15:00    
2016625A2C0901 Moravský Písek - Sokol Radějov NE 2.10.2016 15:00
2016625A2C0902 Sokol Hr. Lhota B - Sokol Louka SO 1.10.2016 15:00
2016625A2C0903 Nová Lhota - Sokol Petrov NE 2.10.2016 15:00
2016625A2C0904 Kor. Velká n.V. B - Hrubá Vrbka NE 2.10.2016 10:00
2016625A2C0905 SK Sudoměřice - KEN Veselí n. M. NE 2.10.2016 15:00
2016625A2C0906 FK Suchov - Tvarožná Lhota NE 2.10.2016 10:15
10. kolo  ( 10. ) 9.10.2016 15:00    
2016625A2C1001 Sokol Radějov - Tvarožná Lhota NE 9.10.2016 15:00
2016625A2C1002 KEN Veselí n. M. - FK Suchov NE 9.10.2016 15:00
2016625A2C1003 Hrubá Vrbka - SK Sudoměřice SO 8.10.2016 15:00
2016625A2C1004 Sokol Petrov - Kor. Velká n.V. B NE 9.10.2016 15:00
2016625A2C1005 Sokol Louka - Nová Lhota NE 9.10.2016 10:15
2016625A2C1006 Moravský Písek - Sokol Hr. Lhota B NE 9.10.2016 15:00
11. kolo  ( 11. ) 16.10.2016 15:00    
2016625A2C1101 Sokol Hr. Lhota B - Sokol Radějov SO 15.10.2016 15:00
2016625A2C1102 Nová Lhota - Moravský Písek NE 16.10.2016 15:00
2016625A2C1103 Kor. Velká n.V. B - Sokol Louka NE 16.10.2016 10:00
2016625A2C1104 SK Sudoměřice - Sokol Petrov NE 16.10.2016 15:00
2016625A2C1105 FK Suchov - Hrubá Vrbka SO 15.10.2016 15:00
2016625A2C1106 Tvarožná Lhota - KEN Veselí n. M. NE 16.10.2016 15:00
12. kolo  ( 12. ) 23.10.2016 14:30    
2016625A2C1201 Sokol Radějov - KEN Veselí n. M. NE 23.10.2016 14:30
2016625A2C1202 Tvarožná Lhota - Hrubá Vrbka NE 23.10.2016 14:30
2016625A2C1203 FK Suchov - Sokol Petrov NE 23.10.2016 14:30
2016625A2C1204 SK Sudoměřice - Sokol Louka NE 23.10.2016 14:30
2016625A2C1205 Kor. Velká n.V. B - Moravský Písek NE 23.10.2016 10:00
2016625A2C1206 Nová Lhota - Sokol Hr. Lhota B NE 23.10.2016 14:30
       
  OP dorost ( ročník 2016)    
       
1. kolo  ( 1. ) 21.8.2016 14:15    
2016625C1A0101 KEN Veselí-Vnorovy - SK Kostelec SO 20.8.2016 16:30
2016625C1A0102 FC Čejkovice - TJ Jiskra Strážnice SO 20.8.2016 13:30
2016625C1A0103 Starý Poddvorov - Baník Lužice NE 21.8.2016 14:15
2016625C1A0104 SK Vacenovice - Sokol Lipov NE 21.8.2016 14:15
2016625C1A0105 FC Mor. Písek - FC Vracov NE 21.8.2016 14:15
2016625C1A0106 VOLNO - VOLNÝ LOS - Sokol Dambořice NE 21.8.2016 14:15
2. kolo  ( 2. ) 28.8.2016 14:15    
2016625C1A0201 SK Kostelec  - Sokol Dambořice NE 28.8.2016 14:15
2016625C1A0202 FC Vracov - VOLNO - VOLNÝ LOS NE 28.8.2016 14:15
2016625C1A0203 Sokol Lipov - FC Mor. Písek NE 28.8.2016 14:15
2016625C1A0204 Baník Lužice - SK Vacenovice NE 28.8.2016 14:15
2016625C1A0205 TJ Jiskra Strážnice - Starý Poddvorov NE 28.8.2016 14:15
2016625C1A0206 KEN Veselí-Vnorovy - FC Čejkovice NE 28.8.2016 14:15
3. kolo  ( 3. ) 4.9.2016 13:45    
2016625C1A0301 FC Čejkovice - SK Kostelec NE 4.9.2016 13:45
2016625C1A0302 Starý Poddvorov - KEN Veselí-Vnorovy NE 4.9.2016 13:45
2016625C1A0303 SK Vacenovice - TJ Jiskra Strážnice NE 4.9.2016 13:45
2016625C1A0304 FC Mor. Písek - Baník Lužice NE 4.9.2016 13:45
2016625C1A0305 VOLNO - VOLNÝ LOS - Sokol Lipov NE 4.9.2016 13:45
2016625C1A0306 Sokol Dambořice - FC Vracov NE 4.9.2016 13:45
4. kolo  ( 4. ) 11.9.2016 13:45    
2016625C1A0401 SK Kostelec  - FC Vracov NE 11.9.2016 13:45
2016625C1A0402 Sokol Lipov - Sokol Dambořice SO 10.9.2016 16:00
2016625C1A0403 Baník Lužice - VOLNO - VOLNÝ LOS NE 11.9.2016 13:45
2016625C1A0404 TJ Jiskra Strážnice - FC Mor. Písek NE 11.9.2016 13:45
2016625C1A0405 KEN Veselí-Vnorovy - SK Vacenovice NE 11.9.2016 13:45
2016625C1A0406 FC Čejkovice - Starý Poddvorov NE 11.9.2016 13:00
5. kolo  ( 5. ) 18.9.2016 13:15    
2016625C1A0501 Starý Poddvorov - SK Kostelec NE 18.9.2016 13:15
2016625C1A0502 SK Vacenovice - FC Čejkovice NE 18.9.2016 13:15
2016625C1A0503 FC Mor. Písek - KEN Veselí-Vnorovy NE 18.9.2016 13:15
2016625C1A0504 VOLNO - VOLNÝ LOS - TJ Jiskra Strážnice NE 18.9.2016 13:15
2016625C1A0505 Sokol Dambořice - Baník Lužice NE 18.9.2016 13:15
2016625C1A0506 FC Vracov - Sokol Lipov SO 17.9.2016 13:15
6. kolo  ( 6. ) 25.9.2016 13:15    
2016625C1A0601 SK Kostelec  - Sokol Lipov SO 24.9.2016 11:45
2016625C1A0602 Baník Lužice - FC Vracov NE 25.9.2016 13:15
2016625C1A0603 TJ Jiskra Strážnice - Sokol Dambořice NE 25.9.2016 13:15
2016625C1A0604 KEN Veselí-Vnorovy - VOLNO - VOLNÝ LOS NE 25.9.2016 13:15
2016625C1A0605 FC Čejkovice - FC Mor. Písek NE 25.9.2016 12:30
2016625C1A0606 Starý Poddvorov - SK Vacenovice NE 25.9.2016 13:15
       
7. kolo  ( 7. ) 2.10.2016 12:45    
2016625C1A0701 SK Vacenovice - SK Kostelec SO 1.10.2016 12:45
2016625C1A0702 FC Mor. Písek - Starý Poddvorov NE 2.10.2016 12:45
2016625C1A0703 VOLNO - VOLNÝ LOS - FC Čejkovice NE 2.10.2016 12:45
2016625C1A0704 Sokol Dambořice - KEN Veselí-Vnorovy NE 2.10.2016 12:45
2016625C1A0705 FC Vracov - TJ Jiskra Strážnice SO 1.10.2016 12:45
2016625C1A0706 Sokol Lipov - Baník Lužice NE 2.10.2016 12:45
8. kolo  ( 8. ) 9.10.2016 12:45    
2016625C1A0801 SK Kostelec  - Baník Lužice NE 9.10.2016 12:45
2016625C1A0802 TJ Jiskra Strážnice - Sokol Lipov NE 9.10.2016 12:45
2016625C1A0803 KEN Veselí-Vnorovy - FC Vracov NE 9.10.2016 12:45
2016625C1A0804 FC Čejkovice - Sokol Dambořice NE 9.10.2016 12:00
2016625C1A0805 Starý Poddvorov - VOLNO - VOLNÝ LOS NE 9.10.2016 12:45
2016625C1A0806 SK Vacenovice - FC Mor. Písek NE 9.10.2016 12:45
9. kolo  ( 9. ) 16.10.2016 12:45    
2016625C1A0901 FC Mor. Písek - SK Kostelec NE 16.10.2016 12:45
2016625C1A0902 VOLNO - VOLNÝ LOS - SK Vacenovice NE 16.10.2016 12:45
2016625C1A0903 Sokol Dambořice - Starý Poddvorov NE 16.10.2016 12:45
2016625C1A0904 FC Vracov - FC Čejkovice SO 15.10.2016 10:15
2016625C1A0905 Sokol Lipov - KEN Veselí-Vnorovy NE 16.10.2016 12:45
2016625C1A0906 Baník Lužice - TJ Jiskra Strážnice NE 16.10.2016 12:45
10. kolo  ( 10. ) 23.10.2016 12:15    
2016625C1A1001 SK Kostelec  - TJ Jiskra Strážnice NE 23.10.2016 12:15
2016625C1A1002 KEN Veselí-Vnorovy - Baník Lužice SO 22.10.2016 14:30
2016625C1A1003 FC Čejkovice - Sokol Lipov NE 23.10.2016 12:15
2016625C1A1004 Starý Poddvorov - FC Vracov NE 23.10.2016 12:15
2016625C1A1005 SK Vacenovice - Sokol Dambořice NE 23.10.2016 12:15
2016625C1A1006 FC Mor. Písek - VOLNO - VOLNÝ LOS NE 23.10.2016 12:15
11. kolo  ( 11. ) 30.10.2016 12:15    
2016625C1A1101 VOLNO - VOLNÝ LOS - SK Kostelec NE 30.10.2016 12:15
2016625C1A1102 Sokol Dambořice - FC Mor. Písek NE 30.10.2016 12:15
2016625C1A1103 FC Vracov - SK Vacenovice SO 29.10.2016 10:15
2016625C1A1104 Sokol Lipov - Starý Poddvorov SO 29.10.2016 12:15
2016625C1A1105 Baník Lužice - FC Čejkovice NE 30.10.2016 12:15
2016625C1A1106 TJ Jiskra Strážnice - KEN Veselí-Vnorovy NE 30.10.2016 12:15
12. kolo  ( 12. ) 6.11.2016 11:45    
2016625C1A1201 SK Kostelec  - KEN Veselí-Vnorovy NE 6.11.2016 14:00
2016625C1A1202 TJ Jiskra Strážnice - FC Čejkovice NE 6.11.2016 11:45
2016625C1A1203 Baník Lužice - Starý Poddvorov NE 6.11.2016 11:45
2016625C1A1204 Sokol Lipov - SK Vacenovice NE 6.11.2016 11:45
2016625C1A1205 FC Vracov - FC Mor. Písek SO 5.11.2016 10:15
2016625C1A1206 Sokol Dambořice - VOLNO - VOLNÝ LOS NE 6.11.2016 11:45

 

Výsledky Okresní halové ligy starších žáků:

http://kmofshodonin.cz/images/2015_2016/OHL/vysledky/3.Vysledky_zapasu_starsi_zaci_16.1.2015.pdf

http://kmofshodonin.cz/images/2015_2016/OHL/tabulky/Tabulka_starsi_zaci_16.1.pdf

http://kmofshodonin.cz/images/2015_2016/OHL/strelci/Stelci%20branek%20OHL%20Luice%202016%20po%203.pdf

Výsledky z halové ligy přípravek:

http://kmofshodonin.cz/images/2015_2016/HT/mladsi_B/Vysledky_HL_2015-2016_ml.pripravka_sk.B_-_9.1.2016.pdf

 

Tabulky soutěží po podzimu 2015

A1A   OP muži

 

Rk. Družstvo Záp. + 0 - Skóre Body
1 Jiskra Strážnice 14 11 1 2 42:19 34
2 SK Uhřice 14 8 4 2 39:13 28
3 KOVO Ždánice 14 8 3 3 31:20 27
4 SK Kozojídky 14 8 2 4 39:25 26
5 SK Svatobořice A 14 7 3 4 28:22 24
6 Slovan Bzenec B 14 7 2 5 41:17 23
7 D. Bojanovice 14 5 5 4 28:27 20
8 Baník Mikulčice 14 6 2 6 33:38 20
9 Slavoj Moravany 14 6 1 7 21:30 19
10 St. Poddvorov 14 6 1 7 21:35 19
11 FC VRACOV 14 5 1 8 28:37 16
12 SK Kostelec o.s. 14 4 1 9 17:33 13
13 Nenkovice A 14 2 3 9 20:35 9
14
KEN Veselí n. M
14
0
1
13
8:45
1

 

OP dorost

Rk. Družstvo Záp. + 0 - Skóre Body
1 M. Vacenovice 15 12 1 2 65:17 37
2 Sp. Svatobořice. 15 12 0 3 67:29 36
3 Sokol Dambořice 15 10 2 3 54:25 32
4 FKM Morava 15 9 3 3 70:28 30
5 Baník Mikulčice 15 9 1 5 76:38 28
6 Baník Lužice 15 8 2 5 64:28 26
7 Jiskra Strážnice 15 7 5 3 47:21 26
8 Sokol Lipov 14 7 3 4 41:35 24
9 KOVO Ždánice 15 7 2 6 61:37 23
10 FK Šardice 15 7 0 8 62:53 21
11
KEN Veselí n. M
15
3
2
10
31:75
11
12 SK Kostelec 15 3 1 11 26:55 10
13 TJ St. Poddvorov 15 3 1 11 42:92 10
14 FC Mor. Písek 15 3 1 11 26:78 10
15 FC Čejkovice 15 0 0 15 2:123 0

 

E2B   OS  st.žáci sk. B (7+1)

 

Rk. Družstvo Záp. + 0 - Skóre Body
1 Jiskra Strážnice 9 7 0 2 70:12 21
2 Hroznová Lhota 9 7 0 2 40:20 21
3
KEN Veselí n. M
9
6
2
1
42:7
20
4 FK Blatnice 9 6 0 3 51:35 18
5 Sokol Žeravice 8 5 0 3 27:25 15
6 Veselí n.Mor. B 9 4 1 4 37:31 13
7 Sokol Petrov 9 3 0 6 28:41 9
8 Sokol Lipov 8 2 1 5 24:30 7
9 Agro Vnorovy 9 2 0 7 24:40 6
10 Sokol Kněždub 9 0 0 9 12:114 0

 

OS mladší přípravka

http://kmofshodonin.cz/index.php/os-mladsi-pripravka-b/tabulka

 

Reportáž z fotbalového turnaje na TV Slovácko. 
čas 5:52
http://www.veseli-nad-moravou.cz/veselsky-zpravodaj-utery-28-tyden-2014-4-7-8-7-2014/d-596087

 

Nejúspěšnějším aktivním fotbalistou, který je byl 25. března ve Veselí oceněn je Petr Páč z TJ KEN Zarazice.

Petr Páč - foto: Libor Kopl

Zarazický rodák od malička hájí barvy zarazické kopané. Od žáčků přes dorost až po první mužstvo byl vždy oporou týmu. Z počátku hlavně jako obránce, postupně začal uplatňovat svou rychlost a dravost při střílení gólů v útoku. Patřil k pilířům mužstva při jeho historických úspěších – pří vítězství dorostu v okresním přeboru a postupu do krajské soutěže v roce 1998. Stejný úspěch si zopakoval s mužstvem dospělých v roce 2005 a následující dvě sezóny střílel branky v I. B třídě Jihomoravského kraje.

 

V neděli 27. října 2013 v zápase 12. kola okresního přeboru vstřelil v derby utkání se Vnorovy rozhodující branku na konečný výsledek 1:0. Kromě rozhodnutí tohoto důležitého a sledovaného utkání tento gól znamenal překonání historického rekordu v počtu vstřelených branek v mistrovských utkáních v dresu zarazického oddílu TJ KEN Veselí nad Moravou. Branka byla v pořadí 145. a díky ní se dostal před Zdeňka Chudíka, jehož úspěšná kariéra se zastavila na 144 gólech.

Webnode

Kontakt

TJ KEN Veselí nad Moravou